• učiteľ SLOVENSKÉHO JAZYKA a ANGLICKÉHO JAZYKA

Termín prijatia do pracovného pomeru: 26. 08. 2024 plný úväzok na dobu určitú s predpokladom predĺženia na dobu neurčitú.

Miesto výkonu práce: Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5, 926 01 Sereď

Forma pracovno-právneho vzťahu: pracovná zmluva

Pracovný čas: od 7,30 h – 13,30 h podľa rozvrhu,
        Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná.

Plat: v súlade so zákonom 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov je minimálny plat 1 161,50 € v závislosti od dosiahnutého vzdelania + zvýšenie tarifného platu podľa počtu rokov praxe uchádzača.

Predpoklady na výkon pracovnej činnosti:

• ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhláškou MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov,
        • bezúhonnosť,
        • zdravotná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti.

Požadované doklady:

• žiadosť o prijatie do zamestnania,
        • profesijný životopis,
        • doklady o dosiahnutom vzdelaní,
        • písomný súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov,
        • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti.

Požadované zručnosti:
        Komunikatívnosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu,  schopnosť pracovať v tíme, flexibilita.

Uchádzači, spĺňajúci kvalifikačné predpoklady, budú pozvaní na osobný pohovor.

Termín zasielania žiadostí o prijatie do pracovného pomeru: do 30. 06. 2024.

Kontakt:

Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5,926 01 Sereď