• Koniec školského roka

• Na záver školského roka 2019/2020 sa touto cestou chceme poďakovať všetkým pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom školy, našim študentom a ich rodičom za úspešné ukončenie tohto netradičného školského roka. Tento rok poznačený koronakrízou nám priniesol veľa nových situácií, na ktoré sme neboli pripravení. Všetci sme si museli zvyknúť, že namiesto milých tvárí na školských chodbách sme  stretávali dennodenne obrazovku počítača. Zvládli sme to spoločne a všetkým nám patrí veľké ďakujem.

Tento rok trochu netradične bez oficiálneho rozlúčenia od našej pani riaditeľky, sa s nami prišiel rozlúčiť a poďakovať nám pán župan TTSK Jozef Viskupič. Jeho milé slová potešili nielen našich žiakov, ale aj pedagógov. Žiakom tretieho ročníka odovzdal osobne ich koncoročné vysvedčenia a poprial im pekné prázdniny.

Aj my sa pripájame k jeho prianiu. Všetkým Vám želáme pokojné a príjemné letné prázdniny, plné oddychu a pozitívnej nálady. Vidíme sa v septembri...

Zdroj fotografií: TTSK