• Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku

• Dňa 17. januára 2024 sa konalo Okresné kolo olympiády v anglickom jazyku v Galante. V kategórii 2D našu školu reprezentoval Andrej Halada z III. A triedy. Andrej sa umiestnil na 1. mieste a postupuje na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 14. februára v Trnave.

K úspechu blahoželáme a prajeme veľa šťastia v krajskom kole!

• Konzultačné rodičovské schôdzky

• Vážení rodičia,
            oznamujeme Vám, že dňa 30. januára 2024 (utorok) budú konzultačné rodičovské schôdzky.
            Triedne učiteľky budú riešiť stretnutia individuálne – v prípade potreby budete kontaktovaní na prípadnú konzultáciu.

• Skrátené vyučovanie 29. 1. 2024 (pondelok)

• Dňa 29. januára 2024 bude skrátené vyučovanie z organizačných dôvodov. Vyučovanie končí 6. hodinou o 11.20 h, 7. hodina odpadá. Obedy budú vydávané od 11.20 h.

Ďakujeme za pochopenie.

• ZAV Zvolen 2024

• Opäť po roku sa študenti našej školy zúčastnili on-line súťaže v písaní na počítači ZAV Zvolen. Písali 25 minútových odpisov a dve desaťminútovky s penalizáciou 50 a 100 úderov za chybu. Obchodnú akadémiu v Seredi reprezentovalo 11 študentov z 2. – 4. ročníka. Každý súťažil sám za seba a zároveň všetci tvorili jeden tím.
            V súťaži jednotlivcov sa Samuel Kurinec z 3. A triedy umiestnil zo všetkých súťažiacich z celého Slovenska na krásnom 5. mieste. V súťaži družstiev sme sa umiestnili na 15. mieste spomedzi všetkých zúčastnených škôl.
            Všetkým našim študentom ďakujeme za reprezentáciu.