Dňa 27.10.2014 sme pri príležitosti Medzinárodného dňa knižníc na Obchodnej akadémii v Seredi zorganizovali viacero podujatí. Na naše podujatie prijali pozvanie pán viceprimátor mesta Sereď, Bc. Veselický, vedúca odboru školstva pani Mgr. Silvia Kováčová, ako aj vyučujúci našej školy, PaedDr. Kamenská, Mgr. Kollárová a Mgr. Pavelka. Počas troch vyučovacích hodín sme si na hodinách slovenského jazyka a literatúry navzájom predstavili naše najobľúbenejšie knihy. Študenti i pozvaní hostia čítali z ich obľúbených kníh a navzájom diskutovali.
Nechýbala ani súťaž o najstaršiu knihu, výroba nového „šatu“ pre staré knihy pod vedením Ing. Mlynárovej. Dvanásta hodina bola časom spánku pre našich najmenších, malých škôlkarov z MŠ Komenského, ktorým naše žiačky prečítali rozprávky na dobrú noc.
Celá akcia sa vydarila a my ďakujeme všetkým zúčastnením za príjemné prežitie tohto celosvetového sviatku.
Mgr. Milina Kollárová













